O nas

Justyna Broniecka-Klim

Justyna Broniecka-Klim

Prezes Zarządu

Trener, menadżer, projekt menadżer, HR-owiec, praktyk. Specjalizuje się w szkoleniach z twardego i miękkiego HR-u oraz z zarządzania projektami. Przez ponad 4 lata przeszkoliła setki pracowników działów personalnych z całej Polski.

Na co dzień prowadzi dział personalny w czołowej polskiej firmie zajmującej się doradztwem finansowym. W swojej karierze zawodowej była również menadżerem operacyjnym w dużej korporacji.

Jest także aktywnym członkiem zarządu organizacji Stowarzyszenie Narzędziownia i Toastmasters Poznań, oraz autorem publikacji w miesięczniku branżowym "Personel i Zarządzanie".

Tomasz Klim

Tomasz Klim

Dyrektor IT

Przed założeniem Klim Baron Business Solutions przez kilkanaście lat zdobywał doświadczenie zawodowe w międzynarodowym otoczeniu jako administrator, programista, projektant, architekt aplikacji, kierownik projektów i CTO. Pracował w firmach takich jak Komputronik, INEA, Wikia czy wreszcie Grupa Allegro.

W Komputronik S.A. przez ponad 2 lata zajmował się największą w Polsce instalacją systemu Symfonia Handel, będąc odpowiedzialny za jego integrację ze sklepem internetowym www.komputronik.pl oraz wewnętrznymi systemami IT zarządzania sprzedażą. Równolegle z opieką nad Symfonią Handel wdrażał w Komputronik S.A. system MAXeBiznes jako jeden z pięciu członków zespołu wdrożeniowego.

W ciągu 5 lat pracy w Grupie Allegro Sp. z o.o. współtworzył platformę MVNO budowaną we współpracy z GG Network S.A. (właścicielem popularnego komunikatora internetowego Gadu-Gadu), po czym został autorem i właścicielem technicznym platformy “Płacę z Allegro” znanej obecnie jako “PayU”.

W roku 2011 został nagrodzony przez MIH Allegro B.V. (właściciela Grupy Allegro Sp. z o.o.) za całokształt pracy tytułem MIH Distinguished Technologist, jako jeden z jedenastu pracowników pionów IT wszystkich spółek MIH/Naspers na całym świecie, oraz jako jedyna osoba z Polski.

W trakcie swojej kariery zawodowej wielokrotnie pracował w multidyscyplinarnych zespołach, uważnie obserwując metodykę działania osób z różnych działów, branż i krajów, a także poznając w praktyce różne rodzaje problemów, z jakimi borykają się firmy począwszy od kilkuosobowych aż po międzynarodowe korporacje.

Sorry, you can not to browse this website.

Because you are using an outdated version of MS Internet Explorer. For a better experience using websites, please upgrade to a modern web browser.

Mozilla Firefox Microsoft Internet Explorer Apple Safari Google Chrome