ERP Hosting


Prowadzisz firmę. Koszty IT są dla Ciebie poważnym obciążeniem i szukasz rozwiązania, które uwolni Cię od konieczności inwestowania w serwery, zatrudniania administratorów itp. Chcesz po prostu skupić się na rozwoju biznesu. Rozumiemy to, dlatego nie oferujemy Ci zwykłego hostingu Windows, ale kompleksową ofertę, w ramach której przejmiemy całą odpowiedzialność za działanie i dalszy rozwój Twojego systemu ERP od Twoich pracowników.

Naszą siłą jest wieloletnie doświadczenie w obszarach logistyki, sprzedaży, finansów i HR, dzięki któremu jesteśmy Ci w stanie zaoferować kompletną usługę, korzystając z której nie potrzebujesz własnych analityków, programistów ani administratorów.

Podchodzimy odpowiedzialne do każdego klienta i dlatego ograniczyliśmy naszą ofertę do tych systemów, na których naprawdę dobrze się znamy i jesteśmy w stanie Ci pomóc w każdej sytuacji:

  • Comarch ERP Optima
  • Comarch ERP XL
  • Comarch OptiMED24
  • InsERT GT

Oferujemy Ci do wyboru kilka wariantów usługi, jednak niezależnie od tego, który wariant wybierzesz, nie musisz dłużej martwić się typowymi problemami IT: kopiami zapasowymi, awariami serwerów, audytami bezpieczeństwa itp. To wszystko masz u nas w standardzie.


ERP Hosting

Kliknij tutaj, aby przenieść się na stronę ERP Hosting i dowiedzieć się więcej o naszej ofercie. Możesz też napisać na adres kontakt@erphosting.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Sorry, you can not to browse this website.

Because you are using an outdated version of MS Internet Explorer. For a better experience using websites, please upgrade to a modern web browser.

Mozilla Firefox Microsoft Internet Explorer Apple Safari Google Chrome